1. Ön Bilgiler 
-------------------------------------------------------------------------------- 
Satıcı Firma: onlinegecegiyim.com Bundan sonra kısaca onlinegecegiyim.com e-ticaret olarak adlandırılacaktır. 
Satıcı Firmanın Web Sitesi: onlinegecegiyim.com 
Satışa Konu Olan Ürün: www.onlinegecegiyim.com internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler. 
Satıcı Firma Adresi: 
Merkez: Bayrampaşa
Satıcı Firma Telefon Numarası: 
Satıcı Firma Faks Numarası: 

Tüketici: Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde onlinegecegiyim.com internet adresinden bir ürün veya hizmeti şahsi kullanım amacı ile satın alan, kullanan veya yararlanan gerçek kişilerdir. Bundan sonra özellikle Tüketici Hukukundan kaynaklanan özel haklardan bahsedilirken Tüketici ifadesi diğer tüm hallerde müşteri ifadesi kullanılacaktır. 

Sözleşmenin Konusu: Bu sözleşme onlinegecegiyim.com e-ticaret ile Müşteri arasında, internet üzerinden yapılan alışverişleri kapsar ve her iki taraf bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. 

Üye kayıt formu ve sipariş formu: Bu formlara girilen bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Formlarda bulunan bilgilerin doğru olmadığı veya bu bilgilerin noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı müşteri kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluğu olduğunu müşteri kabul eder. 

Siparişin Alınması: Müşteri tüm siparişlerini internet üzerinde yer alan onlinegecegiyim.com sitesi üzerinden verecektir. Sipariş esnasında girilen bilgiler onlinegecegiyim.com e-ticaret tarafından kayıt altında tutulacak ve yapılan satışın tutanağı olacaktır. 

Ödeme işlemleri: Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. Siparişini verdikten sonra iki iş günü içerisinde havale bankaya ulaşırsa siparişi onaylanacaktır. iki iş günü içerisinde bankaya havalesi ulaşmayan müşterilere hatırlatma e-maili gönderilir. Havalesi tekrar ulaşmayan siparişler iptal edilir. Sipariş bedeli onlinegecegiyim.com e-ticaret'in hesabına geçmedikçe müşterinin teslim talebinde bulunmaya hakkı yoktur. Banka Havalesi, Kredi kartı veya EFT yolu ile ödeme gönderen müşteriler mutlaka Havale Bildirim Formu 'nu doldurmak ve onlinegecegiyim.com e-ticaret' ya iletmek zorundadırlar. Onlinegecegiyim.com e-ticaret ilerleyen zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. onlinegecegiyim.com e-ticaret, Müşterinin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür. 

Ürünlerin Temin Edilmesi: Internet sitesinde yapılan teşhir Borçlar Kanunu anlamında bir icaba davettir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler nedeniyle gecikmeler yaşanabilir. Ayrıca kritik stok seviyesinde olan ürünlerin siparişinde öncelikle stok teyidi alınması gerekir. Bu gibi durumlarda müşteri onlinegecegiyim.com e-ticaret'i arayabileceği gibi, onlinegecegiyim.com e-ticaret tarafından da irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak bilgi verilebilir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Herhangi bir sebeple Müşterinin verdiği sipariş ürünlerinin temin edilememesi durumunda; bu durum Müşteri'ye bildirilecek ve Müşterinin talep etmesi halinde ürün bedeli herhangi bir kesinti yapılmaksızın talep tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Müşteri'ye iade edilecektir. 

Ürünlerin Sevkiyatı: Malzemenin nakliye sorumluluğu ve riski Müşteriye aittir. Müşteri özel bir istek belirtmedikçe malzemeler anlaşmalı Kargo şirketi ile gönderilir. Ürünlerinizin kargoya verilme süresi, Sipariş onay e-postasının gönderilmesinden sonra, stoklarda olan ürünler için en geç 7 iş günüdür. Stoklarda olmayan ürünler için ise 2-5 hafta ihracatçının teslimine bağlı olmak üzere ve ithalatın yapılması için süre gerekmektedir. Bu şekilde ithal edilen ürünler de en geç 7 gün içinde kargoya teslim edilirler. Siparişleriniz adrese teslim gönderilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Kargo şirketlerinin teslimatlarındaki gecikmeler, nakliye esnasında meydana gelebilecek hasarlardan veya kaybolmasından onlinegecegiyim.com e-ticaret hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Müşteri'nin ürünü teslim almaktan imtina etmesi halinde; onlinegecegiyim.com e-ticaret'in ürün bedelini ve diğer zararlarını talep veya derhal sözleşmeyi fesih etme ile zararlarını talep etme hakkı doğacaktır. Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkıyat bilgilerini tam ve eksiksiz doldurmanız, teslimat yapılacak adreste bulunmanız önemle rica olunur. 

Sevkıyatların Ücretlendirilmesi: Malzemenin Nakliye ücreti Müşteriye'ye aittir. Müşteri özel bir istek belirtmedikçe malzemeler anlaşmalı Kargo şirketine, adresine sevk edilmek üzere teslim edilir. Müşteri, kargo şirketi ile onlinegecegiyim.com e-ticaret arasındaki Taşıma Hizmet Sözleşmesi'ndeki Nakliye ücretlerini kabul eder. 

Garanti, Arıza ve iade işlemleri: onlinegecegiyim.com e-ticaret, Garanti belgesi ile satılan ürünlerde üretici firma garantisini aynen müşterilerine yansıtmaktadır. Ürünün garantörü onlinegecegiyim.com e-ticaret değil, üretici firmalardır. onlinegecegiyim.com e-ticaret ürünün garanti süresi içinde, malzeme-imalat ve tasarım hatalarına bağlı olarak arızalanması durumunda, üretici firma vasıtasıyla garanti kapsamında arızayı bedelsiz olarak giderir. onlinegecegiyim.com e-ticaret, Garanti belgesiz satılan ürünlere ise, Ticaret Kanunundan kaynaklanan garanti hükümleri uygulanır. Garanti süresi içinde bu ürünlerin malzeme-imalat ve tasarım hatalarına bağlı olarak arızalanması durumunda, garanti kapsamında arızayı bedelsiz olarak giderir. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamına giren satımlarda 4077 sy. Kanun hükümleri uygulanacaktır. Garanti kapsamı dışında veya garanti sürelerinin dışında ortaya çıkan arızalarda da gönderilen malzemenin gereken servis ve yedek parça tespiti yapılarak bedeli müşteriye bildirilir. Müşteri onayı alındıktan ve bedelleri ödendikten sonra malzeme teslimatı yapılır. Teslim edilen malların ayıplı çıkması halinde; iade işlemleri Türk Ticaret Kanunu hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamına giren satımlarda da bu kanun hükümleri uygulanacaktır. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4. Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir." Cayma Hakkı; Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir." Buna göre, Tüketici, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. 

Tüketicin Cayma hakkından faydalanabilmesi için;
• Yapılan satışın 4077 sy. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun Kapsamına giren bir satım sözleşmesine dayanması, • iadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. • Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin ya da yırtılması, vakumlu veya jelâtinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. • iade işlemlerinin gerçekleşmesi için önce müşterinin onlinegecegiyim.com e-ticaret'e yazılı bir şekilde başvurması gerekmektedir. Bu başvuru yapılmadan yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecektir. • Haktan faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir. • Tüketici, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. • Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz. 

Döviz işlemleri: onlinegecegiyim.com e-ticaret, internet sitesi üzerinde yabancı para birimleri ile yaptığı satışlarda uygulanan döviz kurlarını yine internet sitesinde müşterinin kolay erişebileceği bir şekilde duyurmak zorundadır. onlinegecegiyim.com e-ticaret kesinlikle internet sitesinde belirtilmiş olan kur dışında başka bir kuru uygulayamaz. 

Güvenlik: Bilgilerinizin güvenliği SSL sertifikası ile sağlanmaktadır. 

2. Sözleşme Konusu Malın Bilgileri 
-------------------------------------------------------------------------------- 
Malın / Ürünün türü, miktarı, marka / modeli, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır. 

3. Diğer Sözleşme Maddeleri: 
-------------------------------------------------------------------------------- 

1- Müşteri/Tüketici, Madde 2'de belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri ile madde 1'de yer alan satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 
2- 18 yaşının altındaki ve vergi mükellefi olmayan kişilere onlinegecegiyim.com e-ticaret üzerinden satış yapılmamaktadır. Müşteri bu durumu kabullenmiştir ve herhangi bir sebeple  onlinegecegiyim.com e-ticaret'i yanıltacak bilgiler vermeyeceğini taahhüt etmiştir. 
3- onlinegecegiyim.com e-ticaret internet sitesi üzerinde yer alan tüm ürün bilgileri ve fiyatları sürekli kontrol etmek zorundadır. Ancak her türlü duruma karşın dizgi veya hesaplama hatalarından kaynaklanan durumlarda onlinegecegiyim.com e-ticaret sorumlu değildir. 
4- onlinegecegiyim.com e-ticaret, sitesinde sattığı ürünlerin stokları, kendi stokları ile sınırlıdır. onlinegecegiyim.com e-ticaret stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, bu durumda siparişi bütün veya kısmi olarak iptal ederek, sipariş tutarının teslim edilmeyen kısmı kadarını müşteri hesabına iade etme hakkına sahiptir. 
5- Sitede görünen fiyatlar KDV hariç olarak verilmiştir. Vergilendirme işlemi alışveriş sonunda yapılmaktadır. Vergi oranlarındaki değişiklik aynen müşteriye yansıtılır. 
6- onlinegecegiyim.com e-ticaret, Herhangi bir zaman dilimi içinde verdiği hizmeti belirli bir süre veya tamamen durdurma hakkına sahiptir. Böyle bir durumun oluşması durumunda onlinegecegiyim.com e-ticaret özel üyeleri ve üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
7- onlinegecegiyim.com e-ticaret, sitesinde satışını yaptığı ürünlerin özellikleri aynı olmak kaydıyla, ürün kodunu herhangi bir bilgi vermeksizin değiştirebilir. Bu sebepten doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmeyecektir. 
8- onlinegecegiyim.com e-ticaret, dışardan satın aldığı veya kendi çalışmalarıyla elde ettiği yazılım, belge, bilgi, grafik ve benzeri eserlerin mülkiyetine sahiptir. Bu mülkiyetten doğabilecek telif hakları onlinegecegiyim.com e-ticaret' e aittir. 
9- onlinegecegiyim.com e-ticaret, mağaza içinde bazı bölümleri şifreli olarak girilebilen bölümler haline getirme hakkına sahiptir ayrıca önceden üyelik gerektirmeyen bölümleri üyelik gerektiren bölüm haline çevirebilme hakkına sahiptir. 
10- Sözleşmenin onaylandığı tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve sözleşmenin taraflarından bir ya da ikisinin sorumluluklarını yerine getirmesini engelleyen durumlar (Doğal Afet, Savaş, Terör, ithalat yasağı, Grev v.b gibi) mücbir sebep olacaktır. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen taraf, diğer tarafa durumu yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların sözleşme hükümlerini yerine getirme hükümlülükleri bulunmamaktadır. Mücbir sebebin 10 gün içerisinde ortadan kalkmaması halinde tarafların her birinin tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır. 
11- onlinegecegiyim.com e-ticaret internet sitesinden ürün alan tüm Müşteriler, sözleşmede yer alan maddelerin tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. 
12- Müşteri, site içinde ortak kullanım alanlarında kullandığı kişisel düşünce ve fikirlerinin tüm sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul eder. Yazılarından kaynaklanabilecek tüm sorunlardan, onlinegecegiyim.com e-ticaret hiçbir şekilde sorumlu değildir. 
13- işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda onlinegecegiyim.com e-ticaret'in kayıtları tarafları bağlayıcı ve kesin delil olarak kabul edilecektir. Müşteri ve tüketici işbu sözleşmeyi imzaladığı veya internet sitesi üzerinde onayladığı takdirde sözleşmede yer alan tüm hükümleri kabul etmiş sayılır. Taraflar arasında elektronik ortamda yapılmış olan yazışmalar delil olarak kabul edilecektir. 

Sözleşmenin Uygulanması: Sözleşme hükümleri her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır. 

Sözleşmenin Başlaması: Bu sözleşme, Müşterinin onlinegecegiyim.com e-ticaret internet sitesi üzerinden herhangi bir hizmet aldığı ya da siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri bu sözleşmenin her maddesine uymayı süresiz olarak taahhüt etmiş sayılır. Müşteri tarafından ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz. 

Çeyizlik Çeyizlik Gecelik Modelleri

Düğün bittikten sonra üzerinizde eşofmanlarınızlamı durmak istersiniz yoksa gayet hoş , çekici bir gecelikmi ?

Çeyizlik gecelik modelleri

denildiğinde akla ilk olarak beyaz ve genellikle saten gecelikler gelir . Eğer klasik değerlerden vazgeçmek istemeyen bir kadınsanız ve beyazın o masum etkisini sürdürmek istiyorsanız o zaman size romantik saten bir gecelik ve sabahlık takımı önerebiliriz. Açık yakalı, ip askılı ve dantel detayları olan bir çeyizlik gecelik sizin aradığınız ürün olabilir. Ve tabiki diğer bir alternatif olarak sürpriz yapmayı severseniz gündüz beyaz gelinlik ile gezerken , gece siyah çekici bir gecelik ile şaşırtıcı bir an yaşatabilirsiniz .Eğer siyah ilk geceniz için çok fazla olur diyenlerdenseniz gece mavisi ya da kırmızı bir çeyizlik gecelik tercihi de yapabilirsiniz. Çeyizlik gecelik modelleri sizin tercihinize bağlı olarak uzun ya da kısa olabilir. Sizin tercihinize kalmış. Ama evliliğin ilk günlerinde tarzınızı ortaya koyabilmek ve eşinizle özel anlarınızı daha da kalıcılaştırmak için bazı detaylar da önem kazanır. Mesela kısa bir çeyizlik gecelikle kullanabileceğiniz jartiyer takımı çok çarpıcı bir etki yaratacaktır.

Fantazi Kostüm Modelleri

İç giyim denildiğinde akla ilk olarak sütyen ve alt iç çamaşırı türünden ürünler gelmektedir.

Fantazi Kostüm Modelleri

Veya daha detaylı düşünecek olursak jartiyer modelleri şeklinde ürünler akla gelir . Fakat unutulmamalıdırki yatak odası maceralarını ayakta tutan iç giyim ürünlerinin en önemli faktörlerinden biri fantazi kostüm modelleridir . Ülkemizde genel olarak evli çiftlerin tercih ettiği fantazi kostüm modelleri sıradan bir yatak odasının yanı sıra yatak odasını bir macera alanı oluşturmak için kullanılmaktadır . Bu modellerin en popüler olanları : hemşire kostümleri , polis kostümleri , hostes kostümleri , gelin kostümleri , sekreter kostümü ve öğrenci kostümleridir . Fantazi kostümler genelde erkeklerin partnerlerini nasıl görmek istediği onlarla nasıl bir yatak odası oyunu oynamak istediklerini göstermektedir. Yatak odası kostümleri ülkemizde yukarıda sıraladığımız modellerle sınırlı değildir. Şeytan kostümü, asker kostümü, denizci kostümü, yarışçı kostümü, itfaiyeci kostümü ,tavşan kız kostümü gibi çeşitlik kostümlerde kullanılmaktadır .

İç Giyim

Bayanlar için iç giyim oldukça önemlidir. kendinize en çok yakışan sütyen modelleri için yazılarımızı sıklıkla takip edebilrisiniz.

İç Giyim

Tarih boyunca kadınlar her zaman güzel ve etkileyici olmak için tüm yolları denemiştir. Güzel ve etkileyici olmak erkekleri etkilemek olarak algılanmamalıdır. Çünkü her kadın en güzel olmak ister ve bu duygu kadınlarda doğuştan vardır. Bu eşi benzeri olmayan mükemmellik duygusu zaman içerisinde modayı yaratmıştır. Moda da günümüz sektörleri içinde en hareket dolu olan rekabet dolu olan bir alan olarak dikkat çekmektedir. Bayanlarda da moda denilince ilk akla gelen iç giyim ürünleridir. Bu tarzdaki ürünlerde beklenen her zaman şıklık ve zarifliktir. Böylece her kadın kendinin mükemmel olduğuna inanır. Her kadının böyle hissetmek istemesi ise doğanın kanunudur. Birden çok firma kadınların ilgilerine yönelik farklı farklı modeller çıkarmaktadır. Bu alanda birbirinden farklı bir sürü modacı, tasarımcı çalışmaktadır. Her seneye her mevsime göre farklı trendler çıkararak kadınların bu mükemmelliği yakalamasını sağlamaya çalışmaktadır.

Penti iç giyim

Geçmişten günümüze kadar kadınların en büyük tutkusu giyim olmuştur. Buradan yola çıkarak bakıldığına iç giyim en dikkat çeken husus olmaktadır. Bu sektörde en hareketli ürünleri dikkat çeken ise Penti iç giyim

Penti iç giyim

ürünleri olmaktadır. Bayanlar için yaptıkları alışverişlerde trend ürünler her zaman söz konusu olmuştur. Bu sebeple ünlü modacıların tasarladıkları iç çamaşır ürünleri bayanların ilgi konusu olmakla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda ünlülerin kullandıkları ürünlerde bu tren modasının kapısını aralamaktadır. Tren olan her ürün bayanlar için satın alma sebebidir. Bu yüzden trend ürünlere önem vererek model seçen firmalar, bu kadar hareketli olan iç giyim sektöründe her zaman kazanmaktadır. Bu hareketlilik sayesinde rekabet ortamı oluşmakta ve rekabet sayesinde bayanların tutkularına yönelik iç giyim ürünleri üretilmektedir. Penti iç giyim ürünleri ile her bedende n bayanlara hitap etmektedir. Arzulanan tüm modellerin her bedenden bulunabilmesi böylece mümkün kılınmaktadır. Yenilikçi ve modern tarzda iç giyim ürünleri ile penti bu sektörde zirveyi çekmektedir. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez rengi olan siyah ürünlerle tüm bayanların ilgilerini üstüne çekmeye başlamıştır. Siyah rengin vermiş olduğu gizemlilik duygusu ile her bayana şıklık garantisi veren iç giyim ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu zarif ve etkileyici ürünleri kullanmayan ünlü neredeyse yok gibidir. Bu kadar ateşli ürünlere hiçbir bayan hayır demeyecektir. Ülkemiz bayanlarının iç giyim ürünlerinde seçimleri genellikle hatalıdır. Yapılan araştırmalar sonucu özellikle sütyen seçiminde bayanlar bedenlerine uygun modeli seçmedikleri ortaya çıkmıştır. Bunun en önemli sebebi vücudumuzun orantılı olmamasıdır. Bu yüzden sütyenlerin askılıklarının doğru bir şekilde ayarlanması gerekmektedir. Artı olarak sütyen ürünlerinin göğüslerini tam kavraması gerekmektedir. Bu tarzda her bayana hitap edecek ürünleri tasarlayan ve üreten penti iç giyim ürünleri ülkemizde her zaman dikkat çekmektedir.

Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Sütyen seçimi kadınlar arasındaki iç giyim seçiminde nerede ise ilk sırada yer almakta. Sütyen alırken dikkat etmeniz gereken tek şey ise giydiğiniz zaman sizi kesinlikle rahat ettirmesi, ve sıkmamasıdır. Penti iç giyim

Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Sütyen alırken de beden ölçülerinizi çok iyi bir şekilde bilmeniz ve bu ölçüler doğrultusunda satın almanız gerekmektedir. Sütyen seçimini yaptınız ancak göğüsleriniz sütyenden taşıyor ise sütyeniniz küçük gelmektedir, daha büyük olan bedenini alarak yeniden deneyiniz. Sütyeni taktığınız zaman göğüslerinizin kesinlikle dışarı taşmaması gerekmektedir. Şunu kesinlikle unutmayınız ki sütyeni kullandıkça yavaş yavaş genişlemiş olduğunu göreceksiniz o yüzden de çok büyük ya da bol almak yerine biraz daha dar almayı tercih edin.

İç Giyimle İlgili Alışkanlıklar

İç Giyimle İlgili Alışkanlıklar

Seneler öncesinin klasik olan beyaz çamaşırlarının artık adının bile anılmadığı bir iç giyim modası, çok daha değişik ve renkli modellerin yüksek hayat enerjili temalar ile sunulmasına tanıklık etmekte. Kadınlar aynı elbiselerinde olduğu gibi iç çamaşırlarında da artık renkli modelleri istiyor ve elbiseler ile makyajda yakalanmakta olan şıklığın çamaşırlarda da devam etmesini beklemekte. Günlük giyim alışkanlıklarının en önemli parçası haline gelmiş çamaşırlar, her yaştan olan kadının özen ile seçim yaptığı bir alan olmuştur. Elbise, bluz, etek, gömlek, badi ile pantolon gibi dış giyim ürünleri için ayrılmış olan bütçe gibi iç giyim için de her ay düzenli bir şekilde bütçe ayrılması gerekiyor. Zira “giyim” iç veya dış olarak ayrılmamakta olan bir bütündür. Bu sebep ile kadın erkek fark etmeden her insanın zaten her gün giymiş olduğu bu çamaşırlar da en az diğer kıyafetler kadar özeni hak ediyor.

İç Giyimde Renk Uyumları

İç Giyimde Renk Uyumları

İç giyimde sıklıkla kullanılan siyah, beyaz ve kırmızının ağırlığı gün geçtikçe azalmakta, yerini çok daha farklı renklere bırakmaya başlamaktadır. Bu renk çeşitliliği bayanların olduğu kadar, erkeklerin de işine yaramaktadır. Artık fantazi iç giyim ürünlerinin afrodizyak etkisi yarattığı su götürmez bir gerçek. Özellikle bayanların dış kıyafetlerine gösterdikleri özen ve dikkat iç giyimde de kendini göstermeye başladı ve iç çamaşırı seçimindeki farklılıklar günahkar bir zevk olmaktan çıktı. Fantazi iç giyim satışlarındaki büyük artış bunun en büyük işaretlerinden biri. Dünyaca ünlü iç giyim markaları, artık kreasyonlarında daha sıcak renklere yer vermeye başladılar. Turkuaz, mor, fuşya, altın, çikolata, şarap, pas rengi ve elektrik mavisi gibi renkler iç giyimin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başardılar. Değişim sadece renklerde olmadı tabiki. Hayvan desenli, geometrik şekilli ve gölge etkili modeller de kadınların beğenisine sunulmaya başlandı.

İç Giyim Tüyoları

İç Giyim Tüyoları

İç giyim; ülkemizde alışverişe çıkan kadınlarımızın en son aklına getirdiği veya gidip uğraşmaya üşendiği bir giyim türüdür maalesef. Bir çok kadınımız iç giyim ile ilgili doğru ve net bilgilere sahip değildirler. İnternet üzerinde ise çok yanlış bilgiler bulunmaktadır. En yaygın yanlışlardan biri sütyen takmadan bluz ve elbise asla giymeyin gibi tamamen satışa yönelik bilgiler olması. Bir çok bluz ve elbiseyi göğüs formunuza güveniyor iseniz sütyensiz kullanmak sizi bir anda çekici kadın haline getirebilir. Tabi maalesef ülkemizde bunu yapabilecek vücut formuna sahip çok az sayıda kadın olması bir handikap olarak görülebilir. Öncelikle iç giyim ürünlerinizi her gün değiştirmeniz gerekir bu hijyen için en önemli olgulardan biridir. İç giyimin önemi en çok partneriniz ile yalnız kaldığınız zamanlarda ortaya çıkar. İçinize giydiğiniz fantazi giyim grubuna dahil olan çok şık ve seksi bir sütyen olsa bile doğru tercih yapmadığınız takdirde manzara partnerinizi sizin umduğunuz kadar etkilemeyebilir. Bu nedenle öncelikle vücudumuzu çok iyi tanımamız gerekmektedir. Bizi seksi gösterecek püf noktaları keşfettikten sonra iç giyim tercihlerimizi yapmalıyız.

Giyimde İç Giyim Modelleri

Giyimde İç Giyim Modelleri

Şahsi ürünlerin sürekli olarak yaygınlaşmakta olduğu zamanımız şartları içerisinde, çoğu eksiğimizi tamamlayabilecek olan özel ürünlerin sayı ile çeşitleri geçen her gün artmakta. Önceleri tek bir tane ürün pek çok amaç ile ya da bir çok kişi için kullanılırkende günümüzde hal çok daha farklıdır. Her türlü isteklere, kişiye ve cilde uygun olan kişiye özel bu ürünleri temin etmekte bir o kadar basit oluyor. Genelliklede insanlar artık tamamı ile özel ürünler seçmektedir. Eski ve klişeleşmiş yönlendirmelerin dışına çıkmakta toplum olarak zor bir süre dilimi olsa bile, her ürünün her bireye aynı etkiyi göstermediği artık fazlası ilede net bir şekilde ortadadır. Şahsi olan ürünlerin tercih edilmesi de yaygınlaştıkça; bu konuda yapılan araştırma ile geliştirme çalışmalarıda oldukça artmış durumdadır. Bu nedenle de bu ürünler çok fazla konuşulan ve çalışılmakta olan bir konu haline geliyor. Gelişime çok daha fazla açık olan bu pazarda, pek çok alanda çeşitli ihtiyaçlara cevap verme olayına ve bu yükün üstesinden de fazlası ile gelmeyi başarabilmiştir.

Seksi iç giyim satışı

Seksi iç giyim satışı

Bayanlar dış giyimde olduğu kadar iç giyimde de iddialı olmayı isterler. Hatta bu konuda bazılarının hayal gücü oldukça geniş olup fantazi giyim konusunda farklılığı ön planda tutarlar. İç giyim günlük giyimde farklı olurken özel zamanlarda dada farklı yaşanır. Bayanlar bazen de her gece yatağa girerken hep farklı ve estetik bir görünümde olmayı tercih ederler. Bunun için alınan ürünler ise bir tane değildir. Belki de her gün kendinizi daha özel hissedebileceğiniz bir tasarım kullanabilirsiniz. Peki, bu kadar çeşidi nereden buluruz fiyatları çok yüksek olur mu? Diyen bayanlara bir sürprizimiz var. Online alışveriş siteleri sırf bayan iç giyime hitap eden tasarımları ile en yeni koleksiyonları satışa sunuyor. Online alışveriş siteleri bayanların oturdukları yerden yüzlerce model arasından istediğini seçme olanağı sunuyor. Belki de normal mağazalarda bulamadığınız yüzlerce modeli sanal alemde bulabilirsiniz. Fantazi iç giyim koleksiyonlarında almak istediğiniz veya bir türlü karar veremediğiniz modelleri mankenler üzerinde görme olanağına sahipsiniz. Böylece hangisi daha gizemli, hangisi daha çekici, hangisi daha tahrik edici diye kolay karar verebilirsiniz.

Elawin iç giyim satışı

Elawin iç giyim satışı

Giyinmenin yaşama doğrudan etki ettiği gerçeğini kimse inkâr edemez. Öyle ya da böyle üzerimizde tercih ettiğimiz elbiselerle bir profil oluşturmakta ve karakteristik özelliklerimizi yansıtmaktayız çoğu zaman. Bunun yanı sıra genel hatlarıyla herkesin tercihleri üç aşağı beş yukarı aynıdır. İç giyim olsun, normal giyim olsun fark etmeksizin belli başlı modellerle karşılaşırız hep. Fakat bazen bu tabular öylesine yıkılır ki, yerle bir olur, paramparça edilir. Çünkü her zaman sivrilen ve farklı yol izlemiş markalar mevcuttur bu sektörde. Her kategori için söz etme şansımızın olduğu bu mevzu bahis markaları iç giyim için ele aldığımız zaman akla ilk gelen isimlerden bir tanesidir, Elawin! Gerçek anlamda yürek isteyen, her türlü hazzı sonuna kadar yaşatma olanağı sağlayan bu marka marjinal yapısının karşılığını oldukça kısa bir sürede almayı başararak geniş kitlelerce yayılmıştır. Tabii hemen bu konuya açıklık getirerek bu yayılmanın sadece satış ortamında kaldığını, henüz halk tabanına tam inmediğini de ifade etmek gerekir. Çünkü eşlerin birbiri arasındaki dostvari ilişkisi için fazla açık olarak adledilmektedir bu markanın modelleri. Fazla sexy yahut fazla açık bulunmaktadır.

Fantazi Giyim

Fantazi Giyim

Fantazi Giyim konusu bayanların oldukça titizlik gösterdiği ve kendi özgüvenleri açısından da oldukça önem verdikleri hususlar arasında yer almaktadır. Fantezi giyimürünleri özellik ile bazı mevsimlerde farklık gösteren ve bazı bayanlarında mevsimlere uygun fantazi giyim modelleri arasından da seçtikleri modeller ile geçirdikleri dönmeler olarak da önem arz etmektedir. Aynı zamanda ise kadınların özel günlerinde de giydikleri iç giyim çamaşırlar ve fantazi giyim ürünleri de onlar için oldukça anlamlı ve güzel olması da gerekli olabilmektedir. Bahsettiğimiz konular ile beraber ise kaliteli ve tenlere temas halinde onları rahatsız etmeyen ve özellik ile de hassas ciltli olan kişiler içinde alerjik fonksiyonları bulunmayan ürünlerde oldukça önemli olabilmektedir. Rahat hareket edebilmeleri ve kendilerini daha güvenli hissetmeleri içinde fantezi giyim ürünlerinin hem rengi hem de özelliği de önemli hususlar arasında yer alabilmektedir.

Fantazi Gecelik

Fantazi Gecelik

Fantazi Gecelik Kadının özeli, sadece partnerine, hayat arkadaşına, eşine sakladığı o çarpıcı anları daha da heyecanlı hale getirmesine yardımcı olacak çok özel fantazi gecelik modelleri arayanlar için, çok şık bir koleksiyonla hizmetinizdeyiz. Doğasında var olan güzellik ve cazibe, kadınlar için bir ayrıcalıktır. Güzelliğinin yanında seksi de olmak onları farklı kılan diğer bir özellikleridir. Kadın iç çamaşırları erkek için her zaman bir seks sembolü olmuşlardır. Günümüz teknolojisiyle birleşen fantazi tasarım, tüm tekstil sanayisinde olduğu gibi geceliklerde de birbirinden şık ve göz alıcı modelleriyle erkeklerin yüreklerini hoplatmaya yetiyor. Yatak odanızı renklendirmek, erkeğinizi etkilemek için fantazi gecelik modelleri sizi romantik bir havaya sokmaya yeter. Bayan gecelik takımları, dantel, saten ve ipek gecelik modelleri onlinegecegiyim.com’da sizleri bekliyor. Birbirinden güzel fantazi gecelikler, büyülü bir atmosfer yaratmak isteyen hanımlar ya da beyler için yeterlidir. Sizlere de biraz romantizm gerekliyse, bir yerden başlamanız gerekiyor. Başlangıç noktanız da ilk adımı siz atın ve fantazi gecelik modelleri alarak eşinize sürprizler hazırlayın.

Büyük beden iç giyim

Büyük beden iç giyim

Büyük beden iç giyim Kilolar halen fora… Şimdi fazla kiloları değil, nasıl bir kıyafet giyeceğinizi düşünme vakti! Büyük beden elbise modelleri arasında küçük hileler yaparak fazla kiloları saklayacaksınız. Hazır mısınız? Başlıyorsunuz. Seçeceğiniz elbise mutlaka straplez kesim olmalı. Aksini düşünmeyin bile…Bel bölümünde ince bir kemer ya da kuşak olmalı ki, bu kuşak proporsiyonunuzun daha zarif algılanmasını sağlasın. Kuşak ya da kemer tam belinizde değil bir az daha yukarıda olmalı. Bu konuda sıkıntı çekmezsiniz çünkü bu tasarım bol miktarda elbise modelinde kullanılmakta. Kesinlikle uzun etek tercih etmelisiniz. Ancak kilo kesim de olmamalı, kalem etek formunda da… Hafif bol duran ancak bakış açısına göre dar da denilebilecek bir etek tasarımı sizin tercihiniz olmalı! Bir de topuklu ayakkabı ve topuz saçlar gerekiyor. İşte fazla kilolarınız başarılı bir şekilde saklandı!